Опалубка для перекриттів Ecotop

top-1
ECOTOP — система горизонтальної опалубки для перекриттів із залізобетону з суцільною плитою товщиною до 80 см. Елементи системи виконані з високоміцного алюмінію, а значить, вони дуже легкі за вагою, що збільшує швидкість монтажу. Система складається з балок, рамних щитів з алюмінію, падаючих головок і накладки. Завдяки падаючій голівці в невеликий проміжок часу розпалубити її і зняти щити і балки в залежності від товщини перекриття і від опору тиску бетону. Підпірки з падаючими головками і накладками залишаються на місці до тих пір, поки зрілість і опір бетону дозволяють здійснити наступний етап будівельного циклу. Балки і щити можуть використовуватися повторно після розпалублення, щоб знизити кількість використовуваних компонентів. Жоден з компонентів не важить більше 15 кг, що дозволяє полегшити етап монтажу.

Про Опалубка для перекриттів Ecotop

У стандартному варіанті стійка покриває 3,45 кв.м. На падаючій голівці знаходиться швидкороз’ємний пристрій із запобіжним механізмом, вона кріпиться на стійку без гвинтів або штирів і легко відчіплюється при розблокуванні засувки.
Падаюча головка дозволяє провести просту прискорену розпалубку, після чого прибираються рамні елементи і балки. Стійки з головками і накладки залишаються на місці, а стійки з опорними головками можна прибрати і використовувати на наступному етапі.

Галерея

Консультація
Залиште свої контакті дані нижче у формі. Ми зв'яжемось з Вами та надамо необхідну інформацію
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
вул. Шухевича 16, Хмельницький